. .

Drukowanie rozpoczęte

Aktualności

DB Schenker najbardziej odpowiedzialną firmą w branży

Operator został najwyżej oceniony za odpowiedzialne zarządzanie, odpowiedzialne przywództwo i komunikację z interesariuszami. Znalazł się też w czołówce generalnego zestawienia.

DB Schenker po raz piąty z kolei zwyciężył w kategorii „Transport, Usługi, Handel” Rankingu Odpowiedzialnych Firm. Ranking publikowany przez Dziennik Gazetę Prawną to prestiżowe zestawienie, audytowane przez firmę Deloitte. Ranking uwzględnia przedsiębiorstwa działające na polskim rynku z wielu branż, które chcą poddawać ocenie swój sposób prowadzenia biznesu.

W kolejnej edycji Rankingu DB Schenker otrzymał bardzo wysokie wyniki we wszystkich ocenianych kategoriach. Najwyższe, maksymalne noty, firma uzyskała za odpowiedzialne zarządzanie, odpowiedzialne przywództwo i komunikację z interesariuszami. Po raz kolejny standardy odpowiedzialnego prowadzenia biznesu operatora okazały się najwyższe w branży TSL.

„W strategii DB Schenker stawiamy na zrównoważony rozwój. Mamy świadomość, że prowadząc biznes wywieramy wpływ na gospodarkę, społeczeństwo i środowisko. Odpowiedzialne podejście do biznesu rozwijamy w trzech kluczowych obszarach, jakimi są: ekonomia, społeczeństwo i środowisko. Konsekwentnie budujemy kulturę Lean, stale doskonaląc nasze procesy i łańcuchy dostaw, stawiając na innowacyjność i rozwój. Zachęcamy pracowników i partnerów firmy do współuczestnictwa w budowaniu dobrych relacji z interesariuszami” – mówi Janusz Górski, Prezes DB Schenker w Polsce.

Ogłoszenie wyników X Rankingu Odpowiedzialnych Firm Dziennika Gazety Prawnej odbyło się 19 maja br. w Katowicach podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2016

Do początku strony

  • European Foundation for Quality Management
  • CSR
  • Certyfikat AEO F dla DB Schenker
  • DB Schenker Logistics znajduje się w TOP 5 krajów zaangażowanych w Cargo 2000 globalnie.
  • Award