Drukowanie rozpoczęte

Poznaj nasze możliwości

Stabilne zatrudnienie w firmach dostawców DB Schenker

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku kurier zawodowy.

DB Schenker oferuje stabilne zatrudnienie w firmach transportowych na stałe współpracujących z firmą.

Zakres obowiązków kuriera zawodowego:

  • odbiory, przewozy i dostawy przesyłek
  • kontakt ze stałymi klientami firmy Schenker Sp. z o.o. według ustalonych tras

Czas pracy:

  • poniedziałek - piątek, (czasami sobota)
  • praca w systemie dziennym każda noc w domu! lub
  • praca w godzinach nocnych (kursy po kraju) każdy weekend w domu!

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • prawo jazdy kategorii C lub C+E i kurs na przewóz rzeczy
  • uczciwość
  • zdolności komunikacyjne i kultura osobista

Zapewniamy:

  • stałe zatrudnienie na warunkach umowy o  pracę w firmach przewozowych obsługujących sieć logistyczną DB Schenker
  • wynagrodzenie płatne przelewem, terminowo co miesiąc
  • ubezpieczenie zdrowotne kurierów od następstw NW na koszt Schenker Sp. z o.o.
  • szansę zdobycia doświadczenia w firmie będącej liderem na rynku
  • udział w atrakcyjnych i profesjonalnych szkoleniach
  • szkolenia wprowadzające, przydzielenie kuriera – opiekuna na czas wdrażania
  • tani system służbowych połączeń telefonicznych
  • możliwość rozwoju zawodowego bezpośrednio w firmie Schenker Sp. z o.o.
  • udział w piknikach firmowych i integracyjnych zawodach sportowych

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2012

Do początku strony

  • European Foundation for Quality Management
  • CSR
  • Certyfikat AEO F dla DB Schenker
  • DB Schenker Logistics znajduje się w TOP 5 krajów zaangażowanych w Cargo 2000 globalnie.
  • Award