. .

Drukowanie rozpoczęte

Drive4Schenker

Drive4Schenker

Tylko pełny samochód zarabia – to prosta prawda o biznesie transportowym. Jako jeden z największych operatorów logistycznych na świecie doskonale o tym wiemy. Dlatego stworzyliśmy Drive4Schenker.

To internetowa platforma giełdowa z ofertami przewozów częściowych i całopojazdowych. Została stworzony z myślą o przewoźnikach dążących do minimalizacji przejazdów na pusto. Pomagają w tym różnorodne możliwości wyszukiwania - po lokalizacji, wielkości ładunku, cenach.  

Zarejestruj się w Drive4Schenker – wykorzystaj w pełni swoje możliwości.

Obraz powiększyćlatwo, latwiej, latwo, latwiej

 

Korzyści dla Twojego biznesu.

DB Schenker to 150 lat tradycji. Doskonale wiemy, że transport to wymagający biznes, również dla naszych partnerów – przewoźników. Drive4Schenker ułatwi Ci życie. Teraz szybciej i łatwiej zapełnisz wolną przestrzeń w swoich samochodach!

 

Obraz powiększyćdlaczego , dlaczego

Będziesz mógł przebierać w ofertach. Każdego dnia Drive4Schenker zapewni Ci dostęp do ponad 5000 ładunków z całej Europy.

Teraz najlepsze: Zero kosztów dla użytkowników aplikacji!

 

Obraz powiększyća do z, a do z

Czy nie byłoby wspaniale, gdyby Twoi kierowcy mieli zawsze pod ręką informacje o przesyłkach, które wiozą. Aplikacja mobilna Drive4Schenker da Twoim kierowcom dostęp do wszystkich potrzebnych danych przez telefon komórkowy. 

 

Obraz powiększyćpuste_przebiegi, puste_przebiegi

Pełny samochód to dobry samochód. Drive4Schenker pomoże Ci znaleźć ładunek powrotny na terenie całej Europy, gdziekolwiek się znajdujesz i dokądkolwiek chcesz się udać. Wypróbuj naszą aplikację i zminimalizuj puste przebiegi.

 

Obraz powiększyćpapierkowa_robota, papierkowa_robota

W standardowej sytuacji najpierw dostarczasz towar, a później przesyłasz nam potwierdzenie dostawy. Zajmuje to dużo czasu.

Przyspieszmy ten proces. Z aplikacją mobilną Drive4Schenker szybko zrobisz zdjęcie potwierdzenia dostawy i otrzymasz dostęp do dokumentów w czasie rzeczywistym. Oznacza to szybsze płatności i mniej papierkowej pracy!

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2017

Do początku strony

  • European Foundation for Quality Management
  • CSR
  • Certyfikat AEO F dla DB Schenker
  • DB Schenker Logistics znajduje się w TOP 5 krajów zaangażowanych w Cargo 2000 globalnie.
  • Award