. .

Drukowanie rozpoczęte

News

DB Schenker z nagrodą od Cisco

DB Schenker otrzymał od Cisco nagrodę „Doskonałość w tworzeniu wartości” 2016.

To prestiżowe wyróżnienie stanowi dowód uznania dla operatora logistycznego za dostarczanie wartości i wykraczanie poza oczekiwania w ofercie innowacyjnych rozwiązań, które wpływają pozytywnie na produkty firmy. Nagroda została przyznana w trakcie dwudziestego piątego, corocznego wydarzenia dla dostawców Cisco, które odbyło się 8 września w Santa Clara Convention Center w Kalifornii.

„Temat jubileuszowego spotkania – świętowanie podróży –  koncentruje się na naszym ciągłym podążaniu w stronę cyfryzacji oraz niesamowitych możliwościach, które biorą się z łączenia ludzi, procesów, danych i rzeczy – mówi John O'Connor, wiceprezes Cisco ds. globalnego zarządzania dostawcami. – Cisco ewoluowało, stając się uznanym liderem, a dostawcy i partnerzy odgrywają kluczową rolę we wzroście, rozwoju i sukcesach przedsiębiorstwa.  I chociaż już teraz zaszliśmy bardzo daleko, nadal musimy zmieniać się, wprowadzać innowacje i przyspieszać.”

Nagrody zostały wręczone dostawcom w uznaniu ich wkładu w sukcesy firmy w roku budżetowym 2016. Świętując 25 lat partnerstwa, Cisco nagrodził oddanie i  sukcesy swoich najlepszych, strategicznych dostawców i partnerów produkcyjnych – mających kluczowe znaczenie dla kompleksowego, globalnego łańcucha dostaw, jakim jest Cisco.

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2016

Do początku strony

  • European Foundation for Quality Management
  • CSR
  • Certyfikat AEO F dla DB Schenker
  • DB Schenker Logistics znajduje się w TOP 5 krajów zaangażowanych w Cargo 2000 globalnie.
  • Award