. .

Drukowanie rozpoczęte

Aktualności

Konkurs na komiks

Zapraszamy do udziału w konkursie „Bohaterowie logistyki”! DB Schenker połączył siły z Mercedes-AMG Petronas Motorsport i magazynem młodzieżowym YAEZ, aby kontynuować historię superbohaterów logistyki ScanMan i ScanGirl.

Obraz powiększyćKonkurs Bohaterowie Logistyki, Bohaterowie Logistyki

Uczestnicy mają za zadanie przygotować komiks na jednej stronie formatu A3 lub A4. Inspirację można czerpać z rozdziału wstępnego historii lub stworzyć coś całkiem nowego. Nie ma absolutnie żadnych ograniczeń. Jedynym wymogiem jest temat komiksu – szybko rozwijająca się logistyka Formuły 1. Konkurs przeznaczony jest dla młodzieży w wieku 14-19 lat. Nagrodą główną jest dzień z teamem Formuły 1.  Komiksy w formie zdjęć lub skanów można wysyłać do 31 grudnia 2017 r. na e-mail:

marketing.pl@dbschenker.com  

Zainteresowanych udziałem w konkursie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.dbschenker.pl lub do kontaktu pod adresem e-mail: marketing.pl@dbschenker.com

Historia do chwili obecnej:

ScanGirl rozgląda sie uważnie i umieszcza naklejkę z kodem kreskowym tuż przy drzwiach kampera Mercedes-AMG Petronas Motorsport, z którego korzystają zawodowi kierowcy Lewis Hamilton i Valtteri Bottas. Nie chce, by ją zauważono.

Miejmy nadzieję, że czytnik kodów kreskowych ScanMana będzie mógł odczytać naklejkę, ponieważ  ScanGirl i ScanMan – niezwykły duet logistyczny – wykonują bardzo ważną misję. Co jest stawką? Nic innego jak nowy samochód wyścigowy z tajemniczą superfunkcją na nadchodzący sezon Formuły 1. Jak dotąd ScanGirl i ScanMan każdą misję wykonywali z powodzeniem, nawet kiedy ich wróg, TimeWaster próbował ich powstrzymać – na przykład gdy usiłował udaremnić wyścigi, w których zmierzyli się ze sobą Lewis Hamilton i Valtteri Bottas. ScanMan i ScanGirl chcą temu zapobiec dezorientując TimeWastera, więc tym razem się rozdzielili…

Czy misja ScanMan’a i ScanGirl okaże się sukcesem? Czy TimeWaster odkryje sekret  wyjątkowej funkcji? Czy ScanManowi uda się zlokalizować naklejkę z kodem kreskowym i odnaleźć trop pozostawiony przez ScanGirl?

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2017

Do początku strony

  • European Foundation for Quality Management
  • CSR
  • Certyfikat AEO F dla DB Schenker
  • DB Schenker Logistics znajduje się w TOP 5 krajów zaangażowanych w Cargo 2000 globalnie.
  • Award