. .

Drukowanie rozpoczęte

Aktualności

DB Schenker i Neonet wciąż razem dla e-commerce

DB Schenker w Polsce po raz kolejny operatorem logistycznym dla Neonet S.A. Kompleksowa obsługa dostaw AGD na terenie kraju.


DB Schenker wygrał ogłoszony przez Neonet przetarg i będzie realizował dostawy towarów Neonet zarówno do sklepów, dystrybutorów, jak i osób prywatnych. Współpraca obu firm trwa już od 7 lat. Odpowiadając na indywidualne potrzeby tego klienta, operator logistyczny stworzył usługę DB SCHENKERhome obejmującą dostawy do osób prywatnych z możliwością wniesienia towaru i wyboru okna czasowego dostawy.


„W DB Schenker budujemy kulturę Lean. Jej elementem jest ciągłe doskonalenie obsługi klientów i procesów operacyjnych. Ściśle współpracujemy z klientem, tworzymy nowe rozwiązania   z myślą o jutrze.” – mówi Janusz Górski, CEO DB Schenker North & East Europe. „Z Neonet łączą nas nie tylko operacje, ale również wspólne wartości, a to jest bardzo ważne w budowaniu odpowiedzialnego biznesu.” – dodaje Janusz Górski.

Doskonalenie procesów dla jeszcze lepszej współpracy

„Jednym z głównych powodów, który zdecydował o wyborze DB Schenker jest takie samo nastawienie do realizacji potrzeb klienta. Dotychczasowa współpraca, wspólnie wypracowane rozwiązania, elastyczność i chęć doskonalenia się są niezwykle istotne w oferowaniu klientom naszej grupy stabilnego, wysokiego poziomu jakości. Bez konsekwencji w działaniu oraz wzajemnego zaufania nie bylibyśmy w stanie tego osiągnąć.” – mówi Piotr Skobało, Dyrektor Pionu Logistyki i Obsługi Klienta grupy Neonet.

DB Schenker obsługuje dla Neonet średnio 1500 przesyłek dziennie, a w rekordowym dniu przed rozpoczęciem weekendu majowego po odbiór towaru podstawiono aż 30 naczep, na których było umieszczonych ok. 2700 przesyłek. W celu zapewnienia terminowej, bezpiecznej realizacji odbiorów i dostaw przesyłek i przy tak dużej skali współpracy wymagana jest ścisła kooperacja między wszystkimi działami firmy i klientem oraz płynny przepływ informacji.

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2017

Do początku strony

  • European Foundation for Quality Management
  • CSR
  • Certyfikat AEO F dla DB Schenker
  • DB Schenker Logistics znajduje się w TOP 5 krajów zaangażowanych w Cargo 2000 globalnie.
  • Award